852616380 vmotnam@vmotnam.lt
Select Page

https://m.delfi.lt/aktualijos/article.php?id=74945574

Vilniaus miesto tarybos nariams aiškiai reikalingi specializuoti mokymai, nušviečiantys vyrų smurto prieš moteris šeimoje problemą – pasaulinė statistika teigianti, jog 98 proc. nukentėjusiųjų yra moterys ir atitinkamai 98 kartus iš šimto šeimoje smurtauja vyrai, jiems akivaizdžiai nežinoma! Žinotina, kad bandymai pakeisti realios bausmės skyrimą „pagalbos smurtautojui“ priemonėmis, pablogina nukentėjusių asmenų padėtį – didina riziką jų gerovei, sveikatai ir netgi gyvybei. Šios priemonės yra laikytinos žinomai neefektyviomis, imitacinėmis ir be to įžeidžiančiomis smurtą ir prievartą patiriantį asmenį ir mažinančiomis jo pasitikėjimą valstybės institucijomis. 
Dar gerai, kad problematikoje susigaudo vicemeras Gintautas Paluckas.

Programoje numatoma ir specializuotos kompleksinės pagalbos smurto ir prievartą patiriantiems asmenims plėtra Vilniaus mieste, o tai tikrai epochinis įvykis, sveikiname Vilniaus miesto savivaldybę!
Niekada nesutiksime su smurtą artimoje aplinkoje patiriančio asmens arba asmens kurio žmogaus teisės buvo pažeistos, statuso sumenkinimui, prilyginant jį asmeniui įvykdžiusiam smurtinį nusikaltimą. KIEK GALIMA APIE TAI KALBĖTI, KADA PAGALIAU BŪSIME IŠGIRSTOS??!

Call Now Button