852616380 vmotnam@vmotnam.lt
Select Page

BALTOJO KASPINO KAMPANIJA

 

Baltojo kaspino kampanija  yra didžiausia pasaulyje iniciatyva, raginanti vyrus įsijungti į kovą su smurtu prieš moteris. Vyrų smurtas prieš moteris yra giliai įsišaknijusi struktūrinė visos Europos ir viso pasaulio problema, smurtą patiria bet kokio amžiaus, išsilavinimo, ekonominės bei socialinės padėties moterys ir tai liudija nelygų moterų ir vyrų galios pasiskirstymą visuomenėje.

Smurto sustabdymas negali ir neturi būti vien moterų reikalas; būtina, kad kuo daugiau vyrų viešai pasmerktų žiaurų elgesį su moterimis. Savo pasisakymais reikšdami nepritarimą smurtui prieš moteris, jie padės kurti tokią visuomenę, kuri užtikrina moterų ir vaikų sveikatą, orumą, saugumą ir savarankiškumą.

Įsijunkite į Baltojo kaspino šviečiamąją programą

Baltojo kaspino kampanija (BKK) yra didžiausia pasaulyje vyrų pastanga pažaboti smurtą prieš moteris.

BKK yra žolės šaknų lygmens judėjimas, didžiąja dalimi besiremiantis savanorių darbu. Kadangi kampanijos tikslas yra vyrų prisiėmimas atsakomybės už smurto prieš moteris panaikinimą, tai reiškia, jog tai yra vyrų organizacija. Tačiau mes didžiai vertiname moterų paramą ir pagalbą.

Be kasmetinio baltųjų kaspinų segėjimo kampanijų organizavimo, vietiniai rėmėjai metų bėgyje gali daryti ir daug kitų dalykų. Jie gali sakyti kalbas mokymo įstaigose, bendruomenėse, darbovietėse; rinkti pinigus moterų grupėms; organizuoti specialius renginius pozityvių vyriškųjų vaidmenų skatinimui; kalbėtis su jaunais žmonėmis apie sveikų santykių kūrimą; patiems pradėti Baltojo kaspino kampaniją; bei finansiškai remti BKK darbą.

Mes skatiname jus susisiekti su mumis šiandien tam, kad gautumėte būtiną informaciją apie Baltojo kaspino kampanijos organizavimą savo bendruomenėje, mokymo įstaigoje, darbovietėje, ar bažnyčioje.

Nedelskite. Susisiekite su mumis šiandien.

white ribbon

BALTOJO KASPINO KAMPANIJA

1600-365 Bloor Street East

Toronto, Ontario, Canada  M4W 3L4

Tel.: (416) 920-6684  Fax: (416) 920-1678

whiterib@idirect.com   www.whiteribbon.ca

 

Call Now Button