852616380 vmotnam@vmotnam.lt
Select Page

Savanorių mokymo programa

volunteer5

Asociacija Vilniaus Moterų namai renka naują savanorių grupę!

Renkame naują savanorių grupę darbui Vilniaus miesto Specializuotos kompleksinės pagalbos centre ir kviečiame pilietiškai aktyvias moteris ir merginas dalyvauti.

Numatomi 10 savaičių mokymai (po 2,5 val., 18:00 – 20:30 val. trečiadieniais). Pirmasis susitikimas numatomas 2024 m. balandžio 10 d. (trečiadienį) 18 val. Vilniaus senamiestyje (tikslų adresą nurodysime susidomėjusioms).

Prisijunk prie mūsų jeigu manai, kad yra svarbu:

  • ugdyti smurto netoleravimą;
  • įgalinti smurtinių nusikaltimų aukas;
  • skatinti bendrą socialinį teisingumą;
  • įtvirtinti žmogaus teises.

Jei tu:

  • tiki moterų bendruomenės galia ir nori tapti jos dalimi;
  • jauti savanorystės teikiamą prasmę arba nori tai išbandyti;
  • esi susidomėjusi Vilniaus Moterų namų kaip pilietinės organizacijos ir specializuotos kompleksinės pagalbos centro veikla;
  • norini įgyti žinių iš teisės, psichologinio konsultavimo bei krizių įveikimo srities;
  • daugiau sužinoti apie pasaulinio moterų judėjimą;
  • išreikšti solidarumą su smurtą ir prievartą patiriančiomis moterimis,

Prisijunk prie moterų bendruomenės ir patirk savanorystės džiaugsmą asociacijoje Vilniaus Moterų namai.

Susidomėjusias prašome užpildyti savanorio anketą bei kreiptis el. paštu vmotnam@vmotnam.lt. Jūsų anketų laukiame iki 2024 m. balandžio 10 d.

 

Kaip tampama savanore ir kas toliau?

Atsižvelgiant į tai, kad rengiamos savanorės konsultantės Specializuotos kompleksinės pagalbos centrui (SKPC), tikimės, kas tu:

1) išklausys 10 savaičių trukmės savanorių mokymo programos kursą, renkamės kiekvieną savaitę, trečiadieniais nuo 18 iki 20.30 val.;

2) sėkmingai išklausiusi kursą gausi leidimą konsultuoti su priežiūra, t.y. darbo dienomis, darbo valandomis (nuo 9 iki 18 val.) iš anksto pasirinktu ir sutartu laiku;

3) savarankiškai konsultuojančios savanorės konsultantės kviečiamos dalyvauti supervizijų – intervizijų grupės susitikimuose;

4) savanorėms konsultantėms sudaromos sąlygos toliau ugdyti kvalifikaciją ir savanorių mokymo programai pasibaigus, kartu su mumis dalyvauti konferencijose, tarptautiniuose renginiuose, viešose diskusijose ir kituose renginiuose, žmogaus teisių apsaugos ir įtvirtinimo temomis.

 

 

827Taip pat Vilniaus moterų namai ieško savanorių lėšų pritraukimui bei kitoms veikloms. Savanoriai turės savo koordinatorių, kuris teiks grįžtamąjį ryšį, pagalbą ir palaikymą šioje veikloje. Taip pat tai puiki galimybė prasmingai praleisti laisvalaikį, gauti naujos patirties, susipažinti su prasminga organizacijos veikla. Organizacijai svarbus kiekviena ir kiekvienas savanoris galintis ir norintis skirti dalį savo brangaus laiko moterų žmogau teisių įtvirtinimui.

 

 

VMN bendruomenė laukia Jūsų!

 

 

Call Now Button