852616380 vmotnam@vmotnam.lt
Select Page

Stambulo konvencija

Europos Tarybos konvencija dėl smurto prieš moteris ir smurto šeimoje prevencijos ir kovos su juo ( Stambulo konvencija ) siekiama užkirsti kelią smurtui prieš moteris , gerinti nuo smurto nukentėjusių asmenų apsaugą ir užkardyti smurtautojų veiksmus.

Stambulo Konvencija Lietuviškai

Stambulo konvencija Angliškai pdf

 

2016 m. gegužės 25 d. startavo kampanija Step up! Stabdykime smurtą prieš moteris! #Ratifikuokime_Stambulo_konvenciją!

Kampanija skelbiama Europos tarybos erdvėje ir vienu metu vyksta visose šalyse narėse. Vienas svarbiausių kampanijos tikslų – paskatinti valstybes pasirašyti, ratifikuoti ir įgyvendinti Konvenciją dėl smurto prieš moteris ir smurto šeimoje prevencijos ir kovos su juo (Stambulo konvencija, 2011).

Kviečiame visus prisijungti prie šios kampanijos ir  nusifotografuoti kartu su kolegomis, šeimos nariais, bendraminčiais, bendražygiais, klubiečiais ir kitokių bendruomenių, kurioms priklausote, nariais su vienu iš mūsų plakatu (žr. žemiau) ir nuotraukas paskelbti Facebook’e su hashtag #Ratifikuokime_Stambulo_konvenciją!

 Mūsų plakatai. Kviečiame atsispausdinti ir nusifotografuoti kartu!

Stambulo konvencija yra apaugusi žalingais mitais, kurie trukdo įvertinti jos esmę, reikšmę ir prasmę. Čia kviečiame sužinoti atsakymus į bene dažniausius klausimus, užduodamus apie Stambulo konvenciją.

Call Now Button