852616380 vmotnam@vmotnam.lt
Select Page

WAVE yra Europos moterų organizacijų tinklas, įkurtas 1994 m., kurio pagrindinis tikslas yra panaikinti smurtą prieš moteris ir vaikus. Šiuo metu WAVE vienija daugiau nei 150 organizacijų. Asociacija Vilniaus Moterų namai yra įgalioti WAVE atstovai Lietuvoje nuo 2004 m.

WAVE tinklo inicijuota Kampanija Step Up! vyksta Europos mastu, skatina šalis įveikti smurtą prieš moteris, siekia didinti šios problemos supratimą ir apsaugoti moteris bei mergaites patiriančias smurtą.  

Trečius metus iš eilės skelbiame atranką meniniam motyvui atrinkti, kuris bus spausdinamas ant reklaminio krepšelio. 

Jei Jūs esate moteris menininkė, aistringai siekianti prisidėti prie pozityvių pokyčių lyčių lygybės srityje, kviečiame dalyvauti šiame konkurse!

Šis šaukimas kviečia sukurti ir pavaizduoti įkvepiančios moters vaizdinį, jos kasdieninio gyvenimo momentą, jos gyvenimo herojinius momentus… bet ką, ką laikote įkvepiančiu pavyzdžiu iš moterų gyvenimo.

Paraiškoje turi būti:

  • Meno kūrinys, išsaugotas pdf formatu (jei galite pasiūlyti daugiau nei vieną, prašome siųsti juos atskirais pdf failais), tinkantis spausdinti vienspalvės šilkografijos technika (rezoliucija 300 dpi) šiuo el. paštu campaign@wave-network.org;
  • Trumpa menininkės biografija; maloniai prašome pridėti savo kontaktinę informaciją, taip pat nuorodas į savo socialinius tinklus (Instagram, Facebook, internetinė svetainė, pan.), kur viešinate savo darbus. 
  • Pasirašytas ir skanuotas sutikimas  WAVE tinklui naudoti Jūsų meno kūrinį kaip reklaminio krepšelio motyvą 2020 metais ir viešinti jį WAVE tinkle ir Step Up! kampanijos metu 2020 – 2021 m. Jūsų autorinės teisės bus saugomos ir Jūsų intelektinė nuosavybė visiškai apsaugota. Amžiaus riba nėra nustatyta,  tačiau pareiškėja, kuriai nėra 18 m., turi pateikti pasirašytą tėvų sutikimą.

Pasirinkta menininkė:

  • gaus 300 eurų prizą;
  • darbas bus atspausdintas ant reklaminio krepšelio ir platinamas WAVE tinkle ir WAVE tinklo informacijos sklaidos kanalais;
  • gaus 10 reklaminių krepšelių su atspausdintu motyvu;

Šis kvietimas yra atviras moterims menininkėms iki liepos 15 d.

Nugalėtoją ir pasirinktą motyvą WAVE tinklas paskelbs iki rugpjūčio 31 d.

Kviečiame dalyvauti!

Call Now Button