852616380 vmotnam@vmotnam.lt
Select Page

Konsultantė

Darbo vieta: Vilnius

Asociacija Vilniaus Moterų namai yra vieni iš Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymo (2011) iniciatorių ir rengėjų, siekia efektyvaus Įstatymo įgyvendinimo, užtikrinant nukentėjusių asmenų efektyvią teisių apsaugą, o nuo 2012 m. rugpjūčio 29 d. ir oficialiai vykdo Specializuotos pagalbos centro funkcijas Vilniaus mieste, glaudžiai bendradarbiaujant su Policija, Vaiko teisių apsaugos skyriumi ir kitomis organizacijomis bei institucijomis.

 

Darbo pobūdis:

Konsultavimas, dokumentų pildymas, pažymų rašymas, vadovo pavestų užduočių atlikimas, dalyvavimas pilietinėse iniciatyvose. 

 

Reikalavimai:

Nuosekliai feministinės pažiūros.

Aukštasis universitetinis išsilavinimas. Pageidautina savanorystės patirtis ir dalyvavimas kitų pilietinių organizacijų veikloje. Kalbų žinojimas, prioritetas rusų ir anglų kalbos.

 

Mes jums siūlome:

Galimybę  kartu su mumis įsijungti į Lietuvos ir tarptautinį moterų judėjimą, dalyvauti nacionaliniuose ir tarptautiniuose renginiuose, konferencijose, kvalifikacijos kėlimo seminaruose, plėsti pilietinį ir politinį akiratį, įgyti žinių iš teisės, psichologinio konsultavimo bei krizių įveikimo srities, įdomų ir prasmingą darbą, karjeros ir profesinio tobulėjimo galimybes, socialines garantijas, gerą darbo aplinką.

 

CV su motyvaciniu laišku ir nuoroda „Kandidatūra konsultantės pareigoms“ siųsti el. p. adresu vmotnam@vmotnam.lt.

Call Now Button