852616380 vmotnam@vmotnam.lt
Select Page

LR Prezidentė Dalios Grybauskaitės pranešimas Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje surengtoje aukšto lygio diskusijoje:

„Smurtas prieš moteris yra nusikaltimas, paminantis orumą, pažeidžiantis žmogaus teises ir skatinantis diskriminaciją. Jo pasekmes jaučia ne tik moterys, šeimos, bet ir ištisos visuomenės. Fizinė, psichologinė ir emocinė žala, atimanti galimybę kokybiškai gyventi ir dirbti, medicininės, teisinės ir socialinių paslaugų išlaidos – tai smurto kaina, kurią sumokame visi”.

Pritariame Prezidentei! Stebina tik Lietuvos Vyriausybės požiūris į šios problemos sprendimo finansavimą – 666 tūkst. Eurų, tai visas 2016 m. valstybės garantuojamos specializuotos pagalbos smurtą ir prievartą patiriantiems asmenims metinis biudžetas! 2015 m. tokių asmenų buvo beveik 40 tūkstančių.

Palyginimui – LR SADM “bendruomenėms”, kurios yra nežinia kas ir nežinia kaip (žr. sociologinius tyrimus), traktoriams ir vaizdo kameroms įsigyti bei kitai, be abejo, naudingai veiklai, išdalino 2 mln.700 tūkst. Eurų. Na ir ką??

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/prezidente-smurto-pries-moteris-kaina-sumokame-visi.d?id=72361714

 

Call Now Button