852616380 vmotnam@vmotnam.lt
Select Page

https://nytlive.nytimes.com/womenintheworld/2017/07/19/britain-to-ban-all-advertisements-that-objectify-women-or-promote-gender-stereotypes/

“…Tokie pavaizdavimai riboja žmonių savęs suvokimą, tai, kaip jie yra suvokiami kitų, ir gali apriboti priimamus jų gyvenimų sprendimus…”
Taip pat atkreipkime dėmesį į amerikiečių mentalitetą! Ir vėl absurdiški sprendimai “laisvės” vardan. Jie ne tik išsirinko D. Trumpą, mitingavo prieš ginklų kontrolę (nepaisant to, kad net mažamečiai šaudo mokyklose), bet taip pat ir šiuo atveju pasisako “už laisvę”, net nesusimąstydami, kad stereotipai, taip pat ir lyčių vaidmenų stereotipai, visuomet yra ne-laisvė, be to tiek vyrams, tiek moterims! Kiek laiko į Jungtinių Valstijų visuomenę projektavome “labiausiai demokratiškos šalies” fantaziją, kurią ji pati aktyviai palaiko? Pastarųjų mėnesių įvykiai vis aiškiau nuvainikuoja šį mitą. Prezidentas D. Trumpas su visais savo pasisakymais moterų, imigrantų, klimato kaitos ir kitais klausimais, puikiomis manieromis viešumoje, nesuskaičiuojamais protokolo pažeidimais yra nuostabus šios visuomenės atspindys, be to puikiausias pavyzdys to, kaip laisvė tampa neatsakingumu. Ne veltui progresyvioji visuomenės dalis susirūpinusi. Norisi manyti, kad tai, ką stebime pastaraisiais mėnesiais yra savęs atpažinimo procesas ir jis atneš pozityvų rezultatą. Tai, kad iš “galingiausios pasaulio valstybės” prezidento juokiasi visas pasaulis, net mažytė Juodkalnija, kurios atstovą D. Trumpas be ceremonijų švystelėjo į šalį oficialaus renginio metu, galės pasitarnauti sėkmingai amerikiečių savirefleksijai visos visuomenės lygmenyje. Tačiau sprendžiant iš šios apklausos rezultatų, tai dar neįvyko.

Call Now Button