852616380 vmotnam@vmotnam.lt
Select Page

https://www.delfi.lt/news/daily/crime/i-pensija-isejusios-sinoptikes-nuopuolis-dauze-ir-grasino-nuzudyti-savo-vyra.d?id=74666362

 

Štai kokia griežta moterims mūsų Temidė! 
Dvigubi standartai – kažkodėl Lukiškėse nesėdi mums žinomi vyriškos lyties asmenys, kurių smurtas prieš artimuosius pasibaigė, pvz., 6 kaulų lūžiais, veido, šonkaulių ir dešinės rankos sužalojimais, kurie smurtavo prieš savo nėščias sutuoktines ir mažamečių vaikų akivaizdoje… Taip pat negirdėti, kad būtų rimčiau pasigilinta į „gero žmogaus“ Igorio Kornejevo veiksmus, galimai atitinkančius LR BK 145 straipsnio 2 dalį (asmens terorizavimas; psichinė prievarta), apie kuriuos tik pasakyta, kad neleido sutuoktinei ilsėtis. Ar visada pagreitintas procesas yra gėris, ypač, jei moteris iškart nuteisiama kalėti 2 metus (!) nė nesvarstant būtinosios ginties versijos?? 
Gerbiama Tatjana, greičiausia, Jūsų sutuoktinis yra užkietėjęs smurtautojas (neleido ilsėtis) ir parazitas (sutuoktinei sėdint kalėjime neturi iš ko gyventi), ir dėl to galime Jus nuoširdžiai užjausti, tačiau, kam kentėti taip ilgai, kad bet koks po ranka pakliuvęs daiktas tampa savigynos įrankiu, o eilinis naujas smurto prieš Jus epizodas sukelia afekto būseną, kuomet „nebeatsimenama, kas daroma“?? Mielos moterys, telefonas 112 – visą parą, specializuotos pagalbos centrai – darbo dienomis darbo valandomis! Smurtą artimoje aplinkoje laiku išviešinus galima tikėtis ir apsaugos, ir pagalbos! Dėkite į šalį plaktukus, kočėlus, pjaustymo lenteles… Tegul šios moters kančia nebus beprasmė, tepaskatins ji laiku kreiptis pagalbos ir atsikratyti savo smurtautojų. Neatsisakome padėti ir šios istorijos herojei. Maloniai prašome kreiptis ir skambinti telefonu 85 261 63 80 darbo dienomis darbo valandomis arba rašyti mums el. paštu info@vmotnam.lt . Būkime kartu!

Call Now Button